İptal İade Sözleşmesi

İptal İade Sözleşmesi

1.ÖDEMENİN İADE ŞEKLİ

1.1. Rezervasyon iptal talebi tahmin edilen giriş tarihinden 15 gün ve daha uzun süre kala iptal edilmesi durumunda, tahsil edilen toplam konaklama tutarının % 50’ i kesilerek kalan tutarın tamamı misafirin ödeme yaptığı banka hesabına veya kartına iade edilir. Rezervasyon fesih talebi tahmin edilen giriş tarihinden 15 gün veya daha az bir süreden erken bir tarihte iptal edildiği durumunda misafirden alınan konaklama ücretinin geri iadesi mümkün olmayacak; tutarın tamamına no Show uygulanacaktır.

1.2. Rezervasyon kaydı sırasında, kredi kartıyla yapılan ödemelerde geri ödeme, ödemenin yapıldığı kredi kartına geri yatırma işlemi yapmak suretiyle yada Müşterinin ibraz edeceği banka hesabına EFT/Havale yöntemi ile yapılacaktır.

1.3 Rezervasyon iptalinde mücbir sebepler; doğal afetler ,terör, kalkışma hareketi ve belgelenebilen ölüm (1.ve 2. derecede yakınlar), kaza ve hastalık(tam teşekküllü hastane raporu)gibi durumlarda Tepedebiyer Restoran & Bungalov misafire No Show uygulamaz, yatırılan ücretin tamamıiade edilir.

1.4 Kredi kartı ile yapılan ödemelerde işlem ücreti ve komisyon kesildikten sonra kalan tutar iade edilecektir.

Ticaret Ünvan: Engin ALTIPARMAK
Vergi Dairesi: Ardeşen
Vergi Numarası: 0660163967